ثبت نام دوره آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی2

در راستای برگزاری مجموعه دوره های آموزشی نگهداری و تعمیرات و راه اندازی تجهیزات پزشکی توسط مجتمع فنی و آموزشی ایده گستر؛ دوره ی آموزشی نگهداری و تعمیرات تجهیزات  پزشکی برای علاقه مندان و بخصوص مهندسان رشته های مهندسی پزشکی ، مکانیک ، برق ، مکاترونیک و همچنین پزشکان در قطب صنعتی کشور ، تبریز برگزار می گردد .

شرکت کنندگان در این دوره ضمن آموزش تئوری مباحث و آشنایی با نحوه کار و عملکرد دستگاه های پزشکی ، بصورت عملی نیز تعمیرات و عیب یابی این تجهیزات را فرا می گیرند و آماده ورود به بازار عظیم تکنسین های پزشکی میشوند.

معیار انتخاب اساتید برای این دوره علاوه بر تحصیلات آکادمیک تجربیات کاری می باشد فلذا اساتیدی که برای تدریس این دوره انتخاب می شوند کوله باری از تجربیات و کار عملی را در کارنامه خود خواهند داشت که یکی از امتیازات بی نظیر برای این دوره می باشد.

سرفصل های دوره آموزشی

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با تعمیرات، ایرادیابی و همچنین نگهداری دوره ای تجهیزات پزشکی در سه سطح با عنوان دوره تعمیر تجهیزات پزشکی ۱ تا ۳ آشنا می شوند که سر فصل سطح ۲ آن به شرح زیر می باشد:

آموزش تعمیرات تخصصی برد های پزشکی

آشنایی با تجهیزات پزشکی، مکانیزم عمل و کاربرد تجهیزات

آموزش تعمیر دی سی شوک ( دفیبریلاتور)

آموزش تعمیر تجهیزات سونوگرافی

آموزش تعمیر سونیکید

آموزش تعمیر تجهیزات رادیوگرافی و تصویر برداری

در این دوره آموزشی ضمن انجام کار عملی بر روی دستگاههای آموزش داده شده به بررسی نقشه های الکتریکی و مکانیکی دستگاهها نیز پرداخته می شود و همچنین اشکالات رایج هر دستگاه و نحوه رفع آنها مورد بررسی قرار می گیرد.آشنایی با مارکها و برندهای معروف هر دستگاه و مزایای هرکدام یکی دیگر از آپشن های بی نظیر این دوره آموزشی می باشد.

 

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره آموزشی کلیه فارغ التحصیلان رشته های فنی مهندسی و بالاخص مهندسی پزشکی – مکانیک – برق – مکاترونیک – کامپیوتر و …  علاقه مندان به حوزه تعمیرات و امورات فنی و همه‌ی پزشکان و دندان پزشکان و کارشناسان، سرپرستان بیمارستان و تعمیر کاران صنایع و تجهیزات پزشکی

آزمون دوره

 آزمون کلیه دوره های آموزشی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه هوشمند آزمون های اینترنتی انجام می گیرد و نیازی به حضور مجدد کارآموز جهت انجام آزمون نمی باشد.

آزمون این دوره نیز بصورت اینترنتی از طریق سامانه آزمون ایرکاس می باشد که شرکت کنندگان باید به ۲۰ سوال چهار گزینه ای در ۲۰ دقیقه پاسخ دهند که مدت زمان مجاز جهت ورود به سیستم آزمون ۲۴ ساعت جهت شروع فرآیند آزمون می باشد که زمان شروع و پایان آن برای هر دوره آموزشی، از طریق واحد آموزش کنسرسیوم اطلاع رسانی می گردد که شرکت کنندگان می بایست با ورود سامانه آزمون به آدرس http://azmon.ide-ac.ir آزمون مربوطه را انجام دهند .

گواهینامه های دوره آموزشی

هزینه ثبت نام دوره

هزینه ثبت نام برای این دوره آموزشی ۸۰۰۰۰۰۰ (هشت میلیون) ریال می باشد.

اساتید ما

باتوجه به اهمیت کیفیت آموزشی، مجتمع فنی و آموزشی ایده گستر  با استفاده از گروه مهندسین مجرب و کارآزموده سعی درارتقای کیفی دوره های برگزار شده دارد.