پایان دوره آموزش نصب، راه اندازی و تعمیر پکیج دیواری(144)

دوره آموزشی تعمیر پکیج  به صورت تخصصی در تبریز

یادگیری صرفاً نشستن در کلاس درس نیست، به همین دلیل دوره آموزشی نصب،راه اندازی و تعمیرات پکیج در آموزشگاه فنی حرفه ای ایده گستر یک تجربه آموزشی عملی منحصر به فرد را تحت نظارت اساتید واجد شرایط ، به شما ارائه می دهد.

یکی از دلایل افزایش کاربرد پکیج ها در دهه های اخیر، مصرف انرژی پایین آنهاست. این مورد در کنار افزایش بازدهی و کیفیت، حذف لوله کشی های اضافه و مستقل شدن هر واحد آپارتمان برای تامین آب گرم و گرمایش متناسب با هر خانوار، باعث رواج این سیستم های گرمایش در عصر حاضر، گشته است.

گسترش استفاده از پکیج ها اسباب نیاز به تعمیرات آنها را در جامعه و میان مشترکین این سیستم ها را مهیا می‌کند. به همین دلیل تعمیرات انواع پکیج، از جمله مشاغل محبوب و پر درآمد در بین تعمیرکاران است.

در دوره آموزش پکیج دیواری در آموزشگاه فنی حرفه ای ایده گستر ابتدا شما را با نحوه نصب صحیح و استاندارد پکیچ آشنا میکنیم و کلیه نکات مهمی که در یک نصب استاندارد اعم از نصب صحیح لوله های رفت و برگشت،نکات ایمنی ،نصب رادیاتور،هواگیری،شستشو سیکل و … کاملا بصورت تخصصی و کاربردی آشنا میشوید و همچنین در دوره تعمیرات نکات مهم و کاربردی که در هنگام به مشکل خوردن پکیچ اعم از تست کلیه قطعات هم از نظر الکتریکی و مکانیکی کاملا بصورت عملی آشنا میشوید و همچنین نحوه شبیه سازی،تعویض قطعات،نکات مهم در تغییر فصل و … آموزش داده میشوید بطوری که بعد از گذراندن این دوره میتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید

بعد از پایان دوره به صورت نامحدود پشتیبانی از کارآموزان عزیز انجام خواهد شد.

مجتمع فنی و حرفه ای ایده گستر با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بزرگترین و مجهزترین مرکز برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات تخصصی پکیج دیواری، آبگرمکن دیواری، کولر گازی-اسپلیت، بردهای الکترونیک، برد های پکیج دیواری در شمالغرب کشور می باشد.

برای مشاوره و ثبت نام با کارشناسان مجتمع فنی و آموزشی ایده گستر تماس حاصل نمایید.

۰۴۱-۳۵۲۵۹۵۳۵

۰۹۰۲۷۱۱۲۸۳۲

۰۹۱۴۶۹۸۶۹۰۰

Tele: https://t.me/MFidegostar

Insta:@idegostar1پاسخ دهید

*

code